• Apple iPad Pro 12.9"  Wi-Fi + LTE 128GB (Silver)

IPAD PRO 12.9 МОЖЕ БАГАТО. І НАВІТЬ БІЛЬШЕ!


iPad Pro 12.9 став найбільшим планшетом від Apple. Але збільшився не тільки його розмір, а й можливості. iPad Pro вміє працювати з неймовірним Apple Pencil; отримав можливість підключити зовнішню клавіатуру Smart Keyboard; в ньому встановлено чотири неймовірних за звучанням стереодинаміки. І це далеко не все, чим він здатний здивувати.ДИСПЛЕЙ


Retina дисплей в iPad Pro 12.9 має найвищу роздільну здатність серед всіх iOS пристроїв випущених коли-небудь до нього - 2732 х 2048 пікселів. З його величезним, високоякісним дисплеєм зручно не тільки працювати з документами або спеціалізованими програмами, але і весело проводити час! Ігри, фільми, інтернет - на більшому дисплеї відчуваються абсолютно неймовірно!


Крім того, високої роздільної здатності дисплей підтримує неймовірний Apple Pencil (продається окремо). Apple Pencil - не просто стилус. Він реагує на силу натискання і кут нахилу - тепер Ви можете малювати на екрані Вашого планшета так, як ніби Ви малюєте олівцем на папері. Крім того, за допомогою Apple Pencil зручно робити нотатки або позначати важливі деталі прямо в додатках.


ПРОЦЕСОР


У iPad Pro 12.9 встановлений абсолютно новий процесор A9X з 64-бітної архітектурою. Наскільки він потужний? A9X з легкістю справляється з завданнями для яких потрібен персональний комп'ютер. Відеомонтаж в роздільній здатності 4K, 3D-моделювання, графічно складні ігри - працюють ідеально. Як Ви того хочете


Крім високої продуктивності айпед про 12.9 може похвалитися найвищим часом автономної роботи - до 10 годин роботи по мережі Wi-Fi і до 9 годин - при роботі з мережею. А Ваш ноутбук так вміє?


ОСОБЛИВОСТІ


iPad Pro 12.9 став першим планшетом від Apple в якому встановлено цілих чотири високоякісних динаміка. Тепер абсолютно не важливо де і що Ви робите: дивіться кіно на лавочці в перці або слухаєте музику вдома - динаміки айпед гарантують неймовірний звук в будь-яких умовах.


Так само в планшеті з'явився абсолютно новий інтерфейс - Smart Connector. Він дозволяє без будь-яких проводів або додаткових налаштувань по Bluetooth підключити зовнішню клавіатуру Smart Keyboard (продається окремо). Ви просто підносите Smart Keyboard до планшету і вона готова до роботи - зовсім як Ваш ноутбук. Або краще?


У iPad Pro, що не дивно, в кнопку Додому вбудований сканер відбитків пальців Touch ID - найзручніший спосіб зберігати свої дані в безпеці. З Touch ID немає ніякої необхідності вводити пароль кожного разу при включенні пристрою - Ваш палець і є пароль. Що може бути простіше?

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Apple iPad Pro 12.9" Wi-Fi + LTE 128GB (Silver)

  • Виробник: Apple
  • Артикул: iPad Pro 12.9"
  • Наявність: В наявності
  • $980,00Теги: Ipad Pro 12.9"