• Apple iPad mini 4 Wi-Fi + LTE 128GB (Space Gray)

iPad mini 4. Компактний та швидкий. 


Розмір - не єдина перевага iPad mini 4. Цей легкий і компактний пристрій володіє величезною продуктивністю і здатне втілити в життя безліч ваших ідей.

Легше тонкого.


У неймовірно тонкому і елегантному корпусі iPad mini 4 поміщається все те, що вам так подобається в iPad. Ви можете спілкуватися з друзями через FaceTime або працювати - де хочете і коли хочете.

Продуктивність першої величини.


iPad mini 4 оснащений процесором A8 з 64-бітної архітектурою другого покоління, який впорається навіть з самими вимогливими додатками. Редагуйте відео, переглядайте фотографії або займайтеся всім відразу - все буде працювати легко і плавно.

Дві приголомшливі камери. У вигляді iPad.

Камера iSight на iPad mini 4 оснащена поліпшеною матрицею, передовою оптикою і потужним процесором обробки сигналів, створеним Apple. Крім того, вона підтримує такі функції, як панорамний, покадрова, уповільнена і серійна зйомка, а також таймер. Фронтальна HD-камера FaceTime теж удосконалено: матриця стала краще, а розмір пікселів - більше, що підвищило якість зйомки при поганому освітленні. Результат? Всі ваші фотографії, відеозаписи, відеодзвінки і Селфі виглядають чудово.

Покращена безпека. Досить одного дотику.

Технологія Touch ID на iPad mini 4 дозволяє використовувати найкращий пароль, який ви ніколи не забудете, - ваш відбиток пальця. Ви можете розблокувати пристрій одним дотиком і забезпечити захист особистих даних, навіть якщо дасте iPad комусь ще. Крім того, за допомогою Touch ID можна робити покупки в iTunes і App Store.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Apple iPad mini 4 Wi-Fi + LTE 128GB (Space Gray)

  • Виробник: Apple
  • Артикул: iPad mini 4
  • Наявність: В наявності
  • $730,00Теги: iPad mini 4, iPad mini 4 Retina, iPad mini 4 wifi